ŽLČNÍKOVÉ KAMENE - 6.7.2015 M.Č

 
 
 

ŽLČNÍKOVÉ KAMENE - 6.7.2015 M.Č

V novembri roku 2014 mi diagnostikovali 1 cm žlčový kameň a ešte piesok v žlčovom mechúri, okrem toho  mi sonografické vyšetrenie  ukázalo  pretučnený pankreas z dôvodu dlhodobého problému výskytu žlčových kameňov a nefunkčnosti žlčového mechúra a neschopnosti štiepiť tuky z potravín.

Dôvodom, prečo som bola na vyšetrení žlčníka bol pokazený žalúdok, neschopnosť stráviť inú, ako overenú stravu. V predchádzajúcom období , pred problémami som nemala ani dôvod sa znepokojovať( mohlo to trvať aj 15 rokov), nakoľko som sa snažila vylúčiť potraviny, ktoré mi robili problémy( uhorka, paprika, bravčové mäso, káva, lečo ), vedela som len, že mám znížený metabolizmus a tomu som prispôsobila stravovanie.

S faktom, že mám žlčové kamene a pretučnený pankreas som sa zmierila  a vedela som, že urobím všetko preto, aby som vylúčila kamene z organizmu a vyplavila som tuk neskôr z pankreasu po sfunkčnení žlčníka. Začiatkom roka 2015 som si nasadila kúru na žlčník, mala som vedomosti o prípravkoch , ktoré pomáhajú na správnu činnosť žlčníka, podporujú ho a pila som zdravú vodu, pila som čaj na odtučnenie a špeciálny čaj na rozpúšťanie kameňov.

 Keď som bola v polovici liečenia ( mala som len 1/ 2 cm kameň) začala som mať pocit, že to nezvládnem, nemala som dosť síl  dotiahnuť týmto spôsobom liečenie k úspešnému koncu. Mala som strach, že ma hocikedy chytí žlčníkový, alebo pankreatický záchvat a budú ma musieť operovať a pri operácii mi odstránia žlčník a žlčovody zavedú do tenkého čreva , alebo do žalúdka., a to by som vôbec nechcela! Mám vedomosti, ako sa musia stravovať ľudia, ktorí podstúpili danú operáciu, musia veľa jesť a chodiť často na WC, pritom sú stále chudí a hladní, už to nie je život spokojného človeka bez problémov!

 Mala som šťastie, že ma oslovila  pani Orságová Zlatka v inej veci, ako riešenie žlčníka, ja som ju neskôr požiadala o pomoc pri riešení môjho vážneho problému. Po necelých dvoch mesiacoch sa mi spontánne uvoľnili kamene a pankreas nebol pretučnený, len mu žlčník zobral veľa energie a na sonografickom vyšetrení to vyzeralo ináč. Som vďačná za toto poznanie a za to, že mi prostredníctvom p. Orságovaj Zlatky bolo umožnené vyliečiť sa cez prístroj BCOM.

Pri riešení zdravotných problémov so žlčníkom mi  p. Orságová Zlatka vyriešila nespočetné množstvo skrytých problémov týkajúcich sa chladovej záťaže, odblokovania jazylky, krčnej chrbtice, zmenou biorezonancie vírusov, baktérií a parazitov boli z organizmu vylučované, organizmus sa zbavil prostredníctvom daného prístroja elektrosmogu, radiačnej záťaže a všetkých možných vplyvov, ktoré mali súvis so žlčníkom a  negatívny dopad  na jeho fungovanie v minulosti.

 

6.7.2015 M.Č