PARAZITY - 1.7.2015 Loty 11

 
 
 

PARAZITY - 1.7.2015 Loty 11

PARAZITY

Chcela by som sa podeliť s našim príbehom a skúsenosťami s biorezonanciou, a tak trochu   nasmerovať  tých, ktorých trápia zdravotné problémy, klasická medicína im nepomáha a  hľadajú riešenia alternatívne.Naša cesta k biorezonancii začala celkom náhodne po tom, čo zlyhalo všetko úsilie dopátrať sa cestou klasickej medicíny k pravde, čo sa s našou štvorročnou dcérkou deje, a čo je hlavnou príčinou jej zdravotných problémov. Všetko sa to začalo nástupom bolestí bruška v okolí pupčeka so stupňujúcou tendenciou, pričom nezáležalo na tom, čo zjedla, a či vôbec niečo zjedla, alebo bola hladná,  či to bolo cez deň, či v noci. Jednoducho bruško bolelo a veľakrát až tak, že jej bývalo špatne na zvracanie.

Do týchto stavov sa postupne v krátkych intervaloch pridružila veľká únava, bledosť, popraskané krvavé pery, nepokojný spánok s pokrčenými nôžkami, pocikávanie, zvláštne pokašliavanie bez zjavnej príčiny....v tých najhorších štádiách, keď som už behala s ňou po lekároch jej tŕpli nôžky aj rúčky, zabúdala, chudla, bola miestami dezorientovaná, či mala závrate,  červené zapálené oči, kýchala, kedykoľvek nastúpila a klesla teplota, zvláštne, kŕčovito vystierala telíčko aj 50x za deň a neprešla pár metrov bez toho, aby nepovedala, že si musí oddýchnuť.  Zároveň sa začala sťažovať, že ju štípe v hrdielku a mala stále studené končatiny, bola podráždená a rozladená.  Už v počiatočných štádiách týchto príznakov sme s manželom  začali v jej stolici objavovať zvláštne retiazkovité útvary, ktoré mali pravidelnú veľkosť a tvar, a keďže sme sledovali, že čím viac ju bolelo bruško, tým početnejšie útvary v stolici boli, dali sme vzorku stolice do laboratória s podozrením na parazitárnu infekciu. Do skúmavky som dala stolicu, kde boli veľmi dobre viditeľné články, nakoľko sa jednalo o pol centimetrové, neskôr až trojcentimetrové dlhé článkovité úzke útvary, ktoré mali pravidelný tvar, mysliac si, že v laboratóriu istotne prídu na to, o čo sa jedná, predpíšu nám lieky a vyliečime sa. Aké bolo moje zdesenie, keď výsledky boli „negatívne“...ešte som stolicu v priebehu štyroch mesiacov niekoľkokrát zaniesla dúfajúc, že sa to zmení, rozprávala som sa aj s lekármi, ktorí stolicu vyšetrovali, apelovala na nich, aby boli dôslední, lebo dcérke sa rapídne zhoršuje zdravotný stav. Útvary boli pre nich zvláštne, nestretli sa s takými ešte, padol názor, že by sa mohlo jednať aj o pásomnicu, ale nakoľko nenašli vajíčko, vyhlásili zakaždým výsledky za negatívne. Na moju otázku, čo máme robiť nás odporučili  zaniesť vzorky stolíc do špeciálneho parazitologického centra v Bratislave s tým, že ak by sa náhodou jednalo o niečo exotickejšie. Odhliadnuc od toho, všade na internete sa človek dočíta, čo spôsobujú parazity v tele a že symptómy, ktoré mala dcérka boli identické.  Dnes už viem, že množstvo zdravotných problémov vzniklo práve preto, že ju oberali o živiny, ktoré  zapálené črevo nedokázalo absorbovať zo stravy. Akokoľvek som sa snažila do nej dávať vitamíny, jej telíčko len chradlo. Chodila som s ňou od jedného lekára k druhému, každý si ma vypočul, ale keď som spomenula parazity, nepadla žiadna pozitívna reakcia na moje podozrenia. Nečudo, lekárov dnešnej doby neučili zisťovať za príčinou nerozpoznaných diagnóz práve parazity, preto im to nezazlievam.

Preliečili sme sa vermoxom, všetko sa zdalo byť v poriadku, ale  infekcia sa po štyroch mesiacoch vrátila späť a s ešte horším priebehom.  Jednoducho preto, že vermox ich nezabije všetky, len na ne pôsobí tak, že sa prestanú na čas vyvíjať a rásť, alebo si nájdu v tele miesto, ktoré je pre ne vhodnejšie na rozmnožovanie a tam si urobia svoje parazitárne ložisko. V dcérkinom prípade po preliečení vermoxom sa výrazne zväčšila nosohltanová mandľa, kto chce, vidí súvislosti.  Navyše, antiparazitiká zabíjajú len dospelé, nie však ostatné ich vývojové štádiá a tu pomôže práve zapper či biorezonancia.

A prečo práve biorezonancia?  Pretože jedine biorezonancia zistila dcérke, že má vnútorné orgány v zlom stave čo sa týka ich energetickej úrovne, najmä pečeň, tenké črevo, hrubé črevo, že má absolútny deficit minerálnych látok v tele, parazity v celom tele, boli namerané v krvi, v lymfe, v mozgu, v zmyslových orgánoch, na pečeni, v tenkom, hrubom čreve, v svalových tkanivách.

Biorezonancia dokázala v priebehu jedného mesiaca to, čo nedokázali lieky ani lekári. Dcérke postupne vhodne volenými programami zenergetizovala vnútorné orgány na takú úroveň, aby si dokázalo telo buď samé pomôcť vysporiadať sa rôznymi neduhmi , resp. to, čo sa nepodarilo telu  samému, vyviesť pomocou jednotlivých programov.  Dcérka už po prvých návštevách a terapiách očividne ožila, terapiu zvládalo jej malé telíčko v poriadku, bez zjavných negatívnych vplyvov či reakcií na liečbu. Parazity v priebehu dvoch, troch týždňov začali ustupovať, až celkom zmizli a s nimi zmizli aj všetky najhoršie prejavy. Rovnako biorezonancia pomocou navolených programov doplnila dcérke vitamíny a minerály, ktoré jej chýbali, odstránili sa blokády, geopatogénna záťaž, elektrosmog a mnohé iné spolupôsobiace ťažkosti.  V priebehu mesiaca začala byť živá, veselá, energická.  

Biorezonancia rovnako dobre poslúži i pri alergiách, či už potravinových alebo sezónnych, pomáha zistiť a následne odstrániť vírusy, baktérie, plesne, blokády v tele, chemické látky, ťažké kovy, anestézu po operáciách, pomôže odstrániť  geopatogénnu záťaž organizmu a elektrosmog a následne zharmonizovať telo...dokáže rozpoznať rôzne choroby a niektoré i úspešne liečiť. A to som vypichla len krátky zlomok z toho, čo biorezonancia dokáže v tele upraviť.

S dcérkou chodíme aj po stabilizovaní stavu na kontrolné merania, a keď sa ukáže nejaký problém riešime ho...Rovnako aj my s manželom podstupujeme biorezonančnú terapiu a tešíme sa z prvých pozitívnych výsledkov.

Neverili sme, ako asi každý, kto sa s touto liečebnou metódou nestretol... Výsledky nás však presvedčili.

Týmto sa chcem poďakovať biorezonancii v Lučenci, menovite pani RNDr. Zlatici Orságovej za všetku pomoc, podporu a pozitívne myslenie, ktorými nám pomáhala prekonať jedno z najťažších období v živote.

1.7.2015 Loty 11