Zistenie energetického stavu organizmu

 
 
 

Zistenie energetickeho stavu organizmu

Na zistenie energetickeho stavu organizmu, ktorý môže niekedy trvať až 2 hodiny je potrebné objednať sa telefonicky a prísť na konkrétny dohodnutý termín a čas presne.

Vykonáva sa prístrojom BICOM OPTIMA a pomocou testovacích sád (5 elementov, alergény, baktérie, vírusy, plesne, paraziti, potravinové intolerancie, pele, roztoče, srsť zvierat, ekologické záťaže, ťažké kovy, záťaž očkovaním, stav chrbtice, degenerované bunky... ) Zistí sa prúdenie energie v jednotlivých meridiánoch a rpítomnosť patogénov, ktoré sú záťažou pre organizmus.

Po zistení záťaží nasleduje terapia na ich elimináciu. Počet terapií závisí od stupňa zaťaženia organizmu. Čím horší je zdravotný stav klienta, tým dlhší je proces nalaďovania sa organizmu na správnu funkciu bez používania liečiv. Návšteva stradiska sa opakuje v približne 1- 2 týždňových intervaloch. Pri ďalšej návšteve sa urobí kontrola eliminácie minulej záťaže a ďalšia terapia na odstránenie ďalších záťaží.

Pred použitím biorezonancie je potrebné zložiť si prstene a náramky a vypiť dostatočné množstvo vody. V deň terapie sa nesie piť káva ani iné nápoje obsahujúce kofeín, čierny čaj a v žiadnom prípade nápoj, ktorý obsahuje alkohol.

Počas sedenia sa podľa priania a potreby klienta nahrávajú individuálne kvapky, olej alebo čip, ktorý klient používa medzi jednotlivými návštevami.

Zlepšenie nastáva vo väčšine prípadov takmer okamžite. Pri väčších zdravotných komplikáciách je potrebné počítať s viacerými návštevami.

 

 

 

 

Nalaďovanie organizmu na správne fungovanie je mimoriadne účinné aj tam, kde iné metódy zlyhali. Najmä u dlhodobých a chronických ochorení.