SOMAVEDIC

 
 
 

Čo je SOMAVEDIC a ako to funguje

Čo je Somavedic a ako funguje.

Somavedic je "prístroj", ktorý harmonizuje prostredie, v ktorom žijeme ...

Somavedic pracuje na princípe riadeného uvoľňovania energie minerálov - ide predovšetkým o polodrahokamy a drahokamy v presnom vzájomnom rozostavení, ktorý tvorí jadro Somavedic-u.

Minerály v sebe v skutočnosti ukrývajú nepredstaviteľné množstvo energie, ktorú doposiaľ nevieme úplne využiť. Táto sa za bežných podmienok nachádza v latentnom stave, takže sa samozrejme nijak významne neprejavuje.  Frekvenčné rozpätie, v ktorom jednotlivé minerály  "vibrujú", je vedecky podložené a tieto poznatky sú využité pre optimálnu funkciu a nastavenie prístrojov Somavedic podľa ich zamerania. 

Zistilo sa, že ak konkrétne minerály v určitom presnom rozostavení necháme pôsobiť vo vzájomnej korelácii, vedia tieto vzájomne sa podporujúce vibrácie určitým spôsobom vyladiť okolité prostredie - či už sa jedná o geopatogénne zóny alebo iné vplyvy, ktoré taktiež vibrujú v určitom frekvenčnom rozmedzí.                                 

Na tomto princípe teda dochádza k rušeniu vplyvu geopatogénnych vibrácií a elektrosmogu a k nastolenie harmonického prostredia pre náš dlhodobo spokojný a zdravý život plný energie ...

O geopatogénnych zónach...

Slovo geopatogénny vzniklo z dvoch gréckych slov geo=zem, pathos=utrpenie, choroba. Voľne preložené ide o utrpenie, ktoré pochádza zo zeme, alebo choroba pochádzajúca zo zeme.

Pretože ide o vyžarovanie energie zo zemského vnútra, má toto pri dlhodobom pôsobení neblahý vplyv na človeka. To sa poväčšine prejaví ochorením najslabšieho orgánu v ľudskom tele. Celý proces môže urýchliť vrodená dispozícia. Krátkodobý pobyt v týchto zónach spôsobuje u citlivejších jedincov poruchy sústredenia, alebo pocity stiesnenosti a nevysvetliteľnej únavy. Dlhodobý pobyt napr. nočný spánok na GPZ, môže "naštartovať" celý rad chorôb, od úplne banálnych až po tie najzávažnejšie. Tie sú väčšinou súbehom ďalších faktorov. Podľa názoru celého radu vedcov zaoberajúcich sa prírodnou liečbou patrí k aktívnej zdravotnej prevencii aj rešpektovanie GPZ.

V oficiálnej odbornej literatúre  sa môžeme dočítať, že geopatogénne zóny vyvolávajú nielen bolesti hlavy a nespavosť, ale i ťažké ochorenia. Pobyt v oblasti GPZ spôsobuje po dlhšej dobe rakovinu, ochorenie pečene, choroby dolných močových ciest, neplodnosť, chronickú nádchu a rad ďalších chorôb. Normálny človek pocíti zhubný vplyv GPZ až keď ochorie.

Zdravotné účinky somavedic-u

Somavedic má pozitívne účinky na tieto zdravotné problémy, spôsobené vplyvom geopatogénnych zón a elektrosmogu:

 • nepohodlie na fyzickej či psychickej úrovni
 • bolesti hlavy
 • bolesti chrbta
 • choroby chrbtice
 • reumatické problémy
 • stuhnuté svaly a celkové vnútorné napätie
 • nervozita, nesústredenosť, podráždenosť
 • únavový syndróm, vyčerpanie, neschopnosť vydržať pri práci
 • poruchy spánku, slabosť pri rannom vstávaní - pocit ťažkopádnosti, nepokojné sny alebo nespavosť - deti utekajú k rodičom (v noci),
 • starší menia miesto spania
 • nervové poruchy
 • tráviace problémy
 • chronický katar hradla a žalúdku
 • srdečné choroby
 • onkologické ochorenia

 

Existujú tieto typy prístrojov:

 

Somavedic Lumen (pôvodne Harmony)

Odstraňuje všetky nežiadúce vplyvy všetkých všetkých druhov geopatogénnych zón, vodných križovatiek, Curyho a Hartmannových pásov, čím podporuje spustenie regeneračných procesov v tele človeka i zvierat v jeho okolí. Harmonizuje vzťahy v rodine, zlepšuje metabolizmus a spánok.

Cena: 200 € s DPH

Produkt si môžete zakúpiť na našej prevádzke alebo Vám ho zašleme poštou.

V prípade záujmu nás prosím kontakujte.

 

Somavedic Quantum

na umiestnenie v priestoroch, kde sa denne pohybuje množstvo ľudí, čo je vhodné pre biorezonančné strediská, ordinácie, masážne, kozmetické salóny, obchody i firmy. Tento model je aj pre tých, ktorí často cestujú a prespávajú v hoteloch, kde sa často nachádzajú všetky druhy zón. Častá aplikácia je v automobiloch, vrátane nákladných.

Cena: 300 € s DPH

Produkt si môžete zakúpiť na našej prevádzke alebo Vám ho zašleme poštou.

V prípade záujmu nás prosím kontakujte.

 

 

Somavedic Harmonie

obsahuje všetky funkcie Somavedic-u Lumen a má doplnené frekvencie na likvidáciu parazitov, vírusov, baktérií a plesní, vzhľadom k nechemickej ceste ich likvidácie účinky nastávajú po jednom až troch mesiacoch.

Cena 300 € s DPH

Produkt si môžete zakúpiť na našej prevádzke alebo Vám ho zašleme poštou.

V prípade záujmu nás prosím kontakujte.

 

 

Somavedic Atlantik

upravuje štruktúru, vlastnosti, pamäť a energetický potenciál vody, nielen podľa výskumov Dr.Masaru Emoto. Odstraňuje záťaže vody, ktoré často spôsobujú bolesti v krku a nedostatočný pitný režim. Podľa skúseností užívateľov Somavedic-ová voda vybudzuje pitný režim, ktorý je veľmi dôležitý na správne fungovanie a dosiahnutie zdravia.

Cena 300 € s DPH

Produkt si môžete zakúpiť na našej prevádzke alebo Vám ho zašleme poštou.

V prípade záujmu nás prosím kontakujte.

 

 

Somavedic Medic

Tento model vychádza z funkcií a je kombináciou Somavedic-ov Harmonie a Quantum. Medic je vhodný pre nemocnice, kliniky, ordinácie, biorezonančné centrá, masážne a kozmetické salóny a pre nehnuteľnosti a statky väčších rozmerov.

Cena 500 € s DPH

Produkt si môžete zakúpiť na našej prevádzke alebo Vám ho zašleme poštou.

V prípade záujmu nás prosím kontakujte.

 

 

Prístroje rušiace geopatogénne zóny a elektrosmog si môžete objednať a zakúpiť na našej prevádzke.