MIGRENÓZNE BOLESTI HLAVY - 9.7.2015 Maca

 
 
 

MIGRENÓZNE BOLESTI HLAVY - 9.7.2015 Maca

Takmer 15 rokov som trpela bolesťami hlavy. Zo začiatku to boli bolesti mierne pri ktorých mi zabrali lieky od bolesti. Neskôr sa tieto bolesti stupňovali a zintenzívňovali a pridružila sa k nim aj migréna spojená so zvracaním. Stavy tejto bolesti ma vyradili z každodennej činnosti, nakoľko som mala problém akýchkoľvek pohybov, pretože pri všetkých činnostiach sa bolesť stupňovala a nezaberali mi ani kombinácie rôznych liekov. Absolvovala som nespočetne veľa vyšetrení, vyskúšala snáď všetky druhy liekov a analgetík, ale nič mi nepomohlo na viac ako pár hodín.

Keď ma zastihla migréna bola som nútená ľahnúť si na tmavé miesto bez akýchkoľvek zvukových podnetov, dať si na čelo a oči studený obklad a masírovať miesta v oblasti čela, očí a sluchy alpou. Žiadne lieky ma bolesti nezbavili, nanajvýš ju utlmili na pár hodín a všetko začalo odznova. V priebehu mesiaca som takto bojovala s bolesťami aj niekoľko týždňov.

 V zúfalstve som začala vyhľadávať na internete niečo čo by mi mohlo pomôcť. Natrafila som na biorezonanciu a rozhodla som sa to vyskúšať, pretože vo veku 30 rokov som nedokázala so svojou bolesťou fungovať v bežnom živote. Vyhľadala som si miesta kde s týmto prístrojom pracujú, objednala som sa a neľutujem, práve naopak, som rada že som sa nato dala. Prístroj zistil pôvodcu toho čo môj život tak obmedzuje, bol to žlčník, ktorý nefungoval tak ako je potrebné. Po niekoľkých terapiách s prístrojom Bicom Optima sa môj stav zlepšil natoľko, že už viac ako mesiac a pol som nemusela siahnuť po žiadnom lieku od bolesti a pre mňa keďže som sa s bolesťami trápila viac ako 20 dní z mesiaca je to hotový zázrak a pevne verím, že na chvíle neskutočnej bolesti, ktorá ma neraz nútila plakať už budem len spomínať.

9.7.2015 Maca