Referencie klientov

 
 
 

BORELIÓZA 2 - 29.7.2015 Eva

Všetkým prajem príjemný deň!

Desať rokov som hľadala príčinu mojich zdravotných problémov. Bola mi diagnostikovaná prítomnosť parazitov a baktérií, medzi ktorými sa nachádzala aj borélia. S boréliou som bojovala rôznymi prostriedkami /antibiotiká, čaje, zmena stravy/. Mala som ťažkosti s vysokým tlakom, časté bolesti hrdla a najviac ma zaťažovala únava, depresia a nezáujem o akúkoľvek činnosť, bolesti kĺbov a svalstva celého tela. Antibiotiká účinkovali len určitú dobu a ťažkosti sa vždy znovu vrátili.

Celý článok...
 

BORELIÓZA 1 - 20.7.2015 Jana (33 rokov)

Od roku 1999 sa trápim s boreliózou. V tomto roku mi bola diagnostikovaná, cítila som sa veľmi unavená a mi bola stanovená diagnóza Lymská borelióza. Brala som rôzne antibiotiká orálne a 2-krát aj intravenózne. Po antibiotikách som sa cítila na určitý čas lepšie, ale potom sa stav znovu zhoršil. Okolo roku 2006 sa k pocitu únavy pridružili aj bolesti hlavy a bolesti svalov. Niekedy som cítila pichanie vo svaloch ako po špendlíkoch. V antibiotikách som viac nevidela východisko a tak som začala hľadať na internete alternatívne spôsoby liečby.

Celý článok...
 

MIGRENÓZNE BOLESTI HLAVY - 9.7.2015 Maca

Takmer 15 rokov som trpela bolesťami hlavy. Zo začiatku to boli bolesti mierne pri ktorých mi zabrali lieky od bolesti. Neskôr sa tieto bolesti stupňovali a zintenzívňovali a pridružila sa k nim aj migréna spojená so zvracaním. Stavy tejto bolesti ma vyradili z každodennej činnosti, nakoľko som mala problém akýchkoľvek pohybov, pretože pri všetkých činnostiach sa bolesť stupňovala a nezaberali mi ani kombinácie rôznych liekov. Absolvovala som nespočetne veľa vyšetrení, vyskúšala snáď všetky druhy liekov a analgetík, ale nič mi nepomohlo na viac ako pár hodín.

Celý článok...
 

RAKOVINA HRUBÉHO ČREVA - (E.H.) 7.7.2015

Chcem sa podeliť o svoj  o svoje skúsenosti s prístrojom BICOM OPTIMA.

Mám 58 rokov a pred 3 rokmi som prekonala vážnu operáciu.  Ako blesk z jasného neba  ma zasiahla diagnóza „rakovina hrubého čreva“.  Aj keď operácia bola úspešná a výsledky sú zatiaľ v norme, stále som sa necítila ako zdravý človek. Trpela najmä moja psychika. Rozhodla som sa urobiť niečo pre seba a skúsiť aj niečo zatiaľ nepoznané. Začala som  pravidelne každý týždeň navštevovať Bicom. Prišla som tam ako človek „ znečistený“, podľa môjho odhadu na 80%.

Podstúpila som kompletnú očistu tela, spomeniem len niektoré fázy:                                                                                                                                                      

Celý článok...
 

ŽLČNÍKOVÉ KAMENE - 6.7.2015 M.Č

V novembri roku 2014 mi diagnostikovali 1 cm žlčový kameň a ešte piesok v žlčovom mechúri, okrem toho  mi sonografické vyšetrenie  ukázalo  pretučnený pankreas z dôvodu dlhodobého problému výskytu žlčových kameňov a nefunkčnosti žlčového mechúra a neschopnosti štiepiť tuky z potravín.

Dôvodom, prečo som bola na vyšetrení žlčníka bol pokazený žalúdok, neschopnosť stráviť inú, ako overenú stravu. V predchádzajúcom období , pred problémami som nemala ani dôvod sa znepokojovať( mohlo to trvať aj 15 rokov), nakoľko som sa snažila vylúčiť potraviny, ktoré mi robili problémy( uhorka, paprika, bravčové mäso, káva, lečo ), vedela som len, že mám znížený metabolizmus a tomu som prispôsobila stravovanie.

Celý článok...
 

PARAZITY - 1.7.2015 Loty 11

PARAZITY

Chcela by som sa podeliť s našim príbehom a skúsenosťami s biorezonanciou, a tak trochu   nasmerovať  tých, ktorých trápia zdravotné problémy, klasická medicína im nepomáha a  hľadajú riešenia alternatívne.Naša cesta k biorezonancii začala celkom náhodne po tom, čo zlyhalo všetko úsilie dopátrať sa cestou klasickej medicíny k pravde, čo sa s našou štvorročnou dcérkou deje, a čo je hlavnou príčinou jej zdravotných problémov. Všetko sa to začalo nástupom bolestí bruška v okolí pupčeka so stupňujúcou tendenciou, pričom nezáležalo na tom, čo zjedla, a či vôbec niečo zjedla, alebo bola hladná,  či to bolo cez deň, či v noci. Jednoducho bruško bolelo a veľakrát až tak, že jej bývalo špatne na zvracanie.

Celý článok...