Eliminácia fajčenia

 
 
 

STOP Fajčeniu

Realizovaná biorezonančným prístrojom Bicom-Optima je momentálne najúčinnejší nechemický spôsob  ako prestať fajčiť. Eliminácia dôkladne detoxikuje telo a pľúca od nikotínu, čo zabezpečí, že sa nedostavia abstinenčné príznaky. Preto je potrebné piť veľa čistej, neperlivej vody pred aj po terapii.

Úspešnosť metódy je okolo 80%, čo ju zaraďuje v súčasnosti k najúspešnejším na trhu. Pri neúspešnosti terapie na prvýkrát je možné  do 30 dní zopakovať ju zdarma.

Na elimináciu je potrebné doniesť si nedopalok vlastnej poslednej cigarety aj s popolom, aspoň 6 hodín pred terapiou nepiť kávu ani kofeínové nápoje a nemať v tele ani zbytkový alkohol.

Celý proces eliminácie trvá  45-60  minút v závislosti programoch individuálne zvolených pre klienta a prebieha vo viacerých etapách:

1. Odblokovanie klienta za účelom jeho uvoľnenia, aby terapia mala čo najväčší účinok pomocou „Bachovej kvetovej esencie“

2.Detoxikácia organizmu – dôkladné odstránenie nikotínu z tela, aby sa nedostavili abstinenčné príznaky.

3. Samotná tzv. antinikotínová terapia, pri ktorej prístroj vysiela do organizmu zrkadlový obraz nikotínu z Vašej vyfajčenej cigarety, ktorá je uložená v prístroji.

4. Pred samotnou elimináciou  a hlavne po nej je potrebné piť veľké množstvo čistej vody bez bubliniek kvôli vyplaveniu toxínov z tela a po celý  deň terapie nepiť nápoje s kofeínom ani žiadnu formu alkoholu.

Pri procese eliminácie je možné nahrávať vlastný čip na predĺženie účinkov terapie, ktorý sa umiestňuje nalepením na telo (spravidla  2 palce pod pupok alebo na chrbtovú časť medzi lopatky)

Chuť na nikotín zmizne ihneď alebo do niekoľkých hodín po zákroku. Nutnosť „ zapáliť si znovu“ sa zvyčajne nedostavuje.

ZÁKLADOM ÚSPEŠNEJ ELIMINÁCIE ZÁVISLOSTI  NA NIKOTÍNE JE, ABY KLIENT BOL VNÚTORNE PRESVEDČENÝ, ŽE NAOZAJ CHCE PRESTAŤ FAJČIŤ.