Čo to je biorezonancia?

 
 
 

Čo to je biorezonancia?

ČO JE BIOREZONANCIA ( biorezonančná terapia)

 

  Je to špeciálny diagnostický a terapeutický postup, ktorý rýchlo a bezbolestne testuje ľudské telo ako celok a následne eliminuje zistené záťaže. Má základy v tradičnej čínskej medicíne (TČM), ktorá má celostný prístup  a vníma človeka ako celok nie len jednotlivé orgány tela.

  Realizuje sa prístrojom BICOM OPTIMA, ktorý je technickým spracovaním  TČM. Ním sa  testujú orgány tela, tkanivá a bunky a zisťujú sa akútne a chronické záťaže ( vírusy, plesne, baktérie, ťažké kovy, alergény, potravinová intolerancia, geopatogénna záťaž, elektrosmog, energetické blokády spôsobené jazvami...)

  Vedeckým základom biorezonancie sú najnovšie poznatky z kvantovej fyziky a biofyziky. Patrí do oblasti alternatívnej medicíny rovnako ako napr. akupunktúra, homeopatia, a iné metódy prírodnej liečby. Biorezonancia sa v humánnom  lekárstve používa už viac ako 25 rokov.

  Na rozdiel od klasickej medicíny sa biorezonanciou neodstraňujú len príznaky ochorenia, ale odstráni sa príčina, ktorá zdravotný problém spôsobila a to bez liekov, ktoré môžu mať škodlivé vedľajšie účinky.

Biorezonančná terapia spočíva v tom, že oslobodí telo bez použitia liekov od rušivých patologických vplyvov natoľko, že telo je schopné opätovného uzdravenia a aktivuje svoje vlastné regulačné sily.