Antiseptické produkty Energy

 
 
 

Audiron (Energy)

bioinformačný prípravok zostavený na báze fytoterapie, psychotroniky, kryštálterapie a biorezonancie

Audiron ovplyvňuje hlavne dráhu troch žiaričov a hrubého čreva, najviac však ich odbočky, ktoré prechádzajú miestami , v ktorých sa objavujú zápaly stredného ucha a opary. Disharmónia v týchto dráhach sa prejavuje aj určitými syndrómami, ako sú niektoré poruchy sluchu, hučanie v ušiach, opuchy za ušami, zápaly a celá rada ďalších ťažkostí, ktoré už nesúvisia s uchom, ani s ústami.

 

Výrobok si môžete zakúpiť u nás na prevádzke v LC alebo v našom e-shope

Celý článok...
 

Spiron (Energy)

obsahuje harmonickú kombináciu najčistejších silíc a bioinformácií. Je zostavený podľa poznatkov aromaterapie, psychotroniky, fytoterapie a biorezonancie. Ovplyvňuje prevažne dráhu pľúc, srdca, žlčníka, ale do určitej miery aj ďalšie energetické dráhy.

Podľa svetových sociológov a neurológov sú charakteristickými rysmi nášho veku stavy úzkosti a depresie. Presvedčivý dôkaz o tejto skutočnosti sa dá nájsť v údajoch dokladajúcich rastúcu spotrebu ukľudňujúcich látok a stimulantov. Je známe, že tieto preparáty majú pri dlhodobom užívaní negatívny vplyv na organizmus. Oproti tomu niektoré silice a ich vonné súčasti majú pozitívny vplyv hlavne na centrálny nervový systém, cez ktorý môžu v tele ovplyvniť rôzne fyziologické funkcie. Skutočnosť, že náš psychický stav ovplyvňuje stav fyzický a naopak, dnes nikoho neprekvapí.

 

Výrobok si môžete zakúpiť u nás na prevádzke v LC alebo v našom e-shope

Celý článok...