Ako na boreliózu

 
 
 

Peklo menom borelióza

Peklo menom borelióza  

Mnohí aj  po preliečení antibiotikami práve na jar začínajú mať mimoriadne ťažké zdravotné problémy, ktoré už vôbec nepripisujú práve nedávno liečenej borelióze. Slabosť, srdcové arytmie, bolesť celého tela, bolesť kĺbov, chronická únava, depresie, vážne problémy so srdcom... Toto je len časť symptómov, ktoré človek pociťuje a ktoré ho vyženú k lekárovi. Kamkoľvek človek ide, všade mu príde zle a príčina je neznáma... Často má človek problémy, ktoré postihujú srdcovo cievny a nervový systém. EKG ani ECHO srdiečka však nič neukážu.

 Človek teda chodí od jedného lekára k druhému a nikto mu nevie pomôcť, lebo len málokoho napadne, že tie problémy môžu byť buď z neliečenej boreliózy, alebo z celkom nevyliečenej boreliózy. Lekári takýchto pacientov považujú za hypochondrov alebo ich posielajú na psychiatriu. 

Borélie majú zaujímavú schopnosť vytvoriť okolo seba ochrannú cystu, ktorá odoláva antibiotikovej liečbe. Cysty dokážu odolávať antibiotikám takmer mesiac.

Ani v prípade správnej a úspešnej liečby nie je zaručené, že bude v budúcnosti všetko v poriadku. Pokiaľ bol zasiahnutý nervový alebo srdcovo cievny systém, rekonvalescencia môže byť veľmi zdĺhavá a nie vždy veľmi úspešná.

To, čo je borelióza, dokáže pochopiť len človek, ktorý ju prekonal. Len malé percento „šťastných" malo len minimálne problémy pri nákaze ňou. Veľkú väčšinu pacientov, ich ťažké zdravotné problémy postupne vyradili z normálneho života, z práce a odsúdili ich na život spoza múra paneláku či rodinného domu. 

Krvné testy na boreliózu, ktoré vychádzajú z hladiny protilátok môžu byť negatívne pri neuroborelióze aj pri poruche imunity, hoci boreliózou človek trpí.

Biorezonancia nepozná protilátky. Priamo diagnostikuje baktériu boreliózy. Celý proces diagnostiky je bezbolestný a trvá asi 5 minút.

Odstránenie boreliózy biorezonanciou znamená absolvovať 6-10 terapií v 2 týždňových intervaloch.

6 z 10 ľudí nevie, že boreliózu má. Neprenáša sa len priamo kliešťom, ale aj nepasterizovaným mliekom a nepasterizovanými  mliečnymi výrobkami.